Transport

Główna flota transportowa składa się z pięciu zestawów ciągników siodłowych z naczepami. Zestawy nie starsze niż czteroletnie. Naczepy chłodnicze posiadają możliwość nastawienia temperatury odpowiedniej dla rodzaju przewożonych produktów. Na życzenie klienta możliwe jest udostępnienie wydruków temperatury z trasy. Potwierdzają one zachowanie ciągłości chłodniczej od momentu przyjęcia towaru przez magazynierów, aż do przekazania produktów odbiorcy końcowemu, co bezpośrednio przekłada się na ich jakość.

Flota mniejszych pojazdów, zarówno do transportu krajowego jak i międzynarodowego to 4 busy z zabudową plandekową, o pojemności 10 europalet i dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, oraz 6 busów “blaszaków”, również do 3,5 tony.


Ponadto,na wyposażeniu znajduje się samochód osobowy mogący przewieźć do 9 osób, do wynajęcia wraz z kierowcą. Zapytania dotyczące usług transportowych oraz logistycznych, prosimy kierować na nasz główny adres e-mail (merpol.spj@interia.pl), lub pod numer telefonu 504 125 620.